Terapia par

 

Terapia par przeznaczona jest dla partnerów, którzy pragną przywrócić lub umocnić swoją bliską relację.
 
Bycie w związku i dbanie o niego wiąże się zarówno z radościami i nadziejami, jak też z rozczarowaniami. To podlegający rozlicznym zmianom proces, w którym mogą występować trudności czy kryzysy.
 
Terapia par może pomóc każdemu z partnerów spojrzeć szerzej na siebie oraz na własny wkład w relację. To z kolei może ułatwić wspólne wypracowanie i umocnienie sposobów takiego dbania o związek, aby obie osoby miały bardziej satysfakcjonujące poczucie spełnienia i równowagi pomiędzy bliskością i autonomią.
 
Spotkania zazwyczaj trwają 90 minut. Odbywają się zwykle raz na dwa tygodnie.

 

"Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu"                                                                                                     Marcel Proust: "Żaden człowiek siły swojej nie zna, dopóki jej w potrzebie z siebie nie dobędzie"                                                                                                             Eliza Orzeszkowa: "Każda ludzka istota ma wolność stałej przemiany"                                                                                                            Viktor E. Frankl


Wszystkie prawa zastrzeżone: PALABRA 2012
01-355 Warszawa (Bemowo)
ul. Powstańców Śląskich 85/51

Psychoterapia, Terapia par
Szkolenia Warszawa Bemowo
tel. 22 299 08 70 , +48 503 064 008
Stara wersja strony: